God of War ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

God of War ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uzun süredir büyük merakla beklenen God of War ın çıkış tarihi paylaşılan yeni fragmanla ortaya çıktı. Playstation a özel olan seri daha önce çıkardığı tüm oyunlarla oldukça popüler olmuş ve özellikle hack and slash tarzı oyun sevenleri oldukça memnun etmişti.
God of War ın yeni fragmanı yayınlandı
Oyunun yapımcısı Sony, yayınladıkları fragman ile oyunun çıkış tarihini 20 Nisan olarak açıkladı. Yeni çıkacak oyun bir çok açıdan eskilerden farklı olacak. Önceki oyunlar Yunan Mitolojisini konu alırken yeni oyun Nord Mitolojisini konu edinecek.
Diğer önemli değişikliklerden biride önceki oyunlarda popüler olan hack and slash türünün yerine daha çok karakteri geliştirmeye dayalı olan açık dünya türüne geçiş yapılmış olması. Heyecanla beklenen oyun Kratos ve oğlunun macerası üzerine kurulu bir hikayeye sahip.
İşte fragmanın Türkçe alt yazılı versiyonu
https://youtu.be/bEanMym2s6M

God of War ın Çıkış Tarihi Belli Oldu haberini indirland ekibimiz olarak okumanizi tavsiye ediyoruz. Haberin kaynagi olan donanimgunlugu.com internet sayfasindan okuyabilirsiniz. indirland ekibi olarak bu haberi yapan donanimgunlugu.com ekibine tesekkurlerimizi sunuyoruz

God of War, God of War çıkış tarihi, God of War fragman, PlayStation, sony