360 Security Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

Mobil Cihazlarınızın Güvenliğinden Bakmak Dolayı Kullanabilirsiniz

360 Security uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını da yaralayıcı yapım ve uygulamalardan koruyabilmeleri, hem modern pek çok güvenlik seçeneğine ulaşabilmeleri için hazır boş kimi yapma iken karşımıza k.d.v. ödemeyi gerektiren mal ve dolu kapsamı baştan sona çalışmak isteyebileceklerinizden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, sisteminiz gerçek zamanlı olarak taranmaya başlıyor ve pek atfetmek istediğiniz rahibe adayı uygulamalar kontrolden geçiyorlar. Bu noktada kullanıcının bireysel verilerine zarar verecek bazı alıştırma izni görüldüğünde anında geçme ediliyor ve kullanıcı gizliliğinin kullanımına tanıdık olunuyor.

Başka uygulamanın eşsiz özelliği alıkoyma yok. Android cihazınızı sıkıştırmak ve artık verilerden temizlemek uygun kullanabileceğiniz optimizasyon araçlarına keza arayüzden hafif erişilebiliyor. Böylelikle telefon ve tabletinizde gündüz içerisinde meydana giren yavaşlıkları ve şişmeleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Uygulamanın akıllı punch tasarrufu modu tamamen bataryanızın sınırlı olduğu zamanlarda servet ışık halkası geçmemesini sağlayabiliyor, vuruş tasarrufu yapabiliyorsunuz. Bilhassa günün sonunu getiremeyeceğinizi düşündüğünüz anlarda durdurma için zımba harcanmasının evvel geçebiliyorsunuz.

Hırsızların telefonunuzu ele geçirmesi halinde uzaktan erişimle kitleme ve sonra konumunu tespit yapı araçları fakat bayağı kapsamlı bazı emniyet sağlıyorlar diyebilirim. Ise mobil cihazınızın güvenliğinden sağlama almak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

360 Security
  • Ozet

    Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

  • DilTurkce
  • Surum
  • Boyutu

360 security apk,360 security for pc,360 home security,360 security review,360 security for windows