Panda Free Antivirus Antivirüs Programı

Panda Free Antivirus tarafından sunulan koruma şeması standart antivirüs savunma katmanlarına dayanır. İlk olarak, Panda nın kötü niyetli yazılım motorları, şüpheli kodu, bilinen zararlı yazılımların dijital imzalarıyla eşleştirmeye çalışır. Aynı zamanda, yeni bir enfeksiyona işaret edebilecek davranışsal anormallikleri sürekli olarak tarar.
Son olarak, analiz için herhangi bir kaygı konusu şirketin bulut sunucularına yüklenir. Bir örnek yeni bir malware türü olarak belirlenirse, bir düzeltme kullanıcılara dağıtılır.
Çoğu antivirüs markasının aksine Panda, bilgisayar sisteminizle ilgili ayrıntıları yakalayan bu veri topluluğundan çıkmanıza izin vermez. Panda, yalnızca kişisel bilgilerin temizlendiği verileri paylaşacağını açıkladı.
Panda Free Antivirus, sıkıştırılmış dosyaları inceleyebilir ve istenmeyen programların yüklenmesini durdurabilir. Öte yandan, klasörler şifrelenmekten vazgeçmek gibi fidye yazılımına karşı özel bir savunma bulunmamaktadır.
Panda Free Antivirus, en sevdiğiniz şovu veya savaşan uzaylıları izlerken müdahaleleri azaltan bir oyun / multimedya moduna sahiptir. Çeşitli isteğe bağlı özellikleri açıp kapatarak zararlı yazılımların korunmasını özelleştirebilirsiniz.Ana arayüz ekranından iki tıklama ile malware taramasını manuel olarak başlatabilirsiniz. Tam Taramalar (tüm sürücüler için), Kritik Alan Taramaları (en acil tehlikelere karşı) ve Özel Taramalar (belirlediğiniz klasörler için) arasından seçim yapabilirsiniz. Windows Gezgini nde herhangi bir dosyayı veya klasörü sağ tıklatarak da tarayabilirsiniz.
Panda Free Antivirus Görev Tepsisi simgesi, oyun veya multimedya modunu açıp kapatmanın yanı sıra taramaları hızla planlamanızı sağlar. Tüm diski nerede tarayacağınızı veya inceleyeceğinizi istediğiniz zaman, gece gündüz seçebilirsiniz. Tekrarlanan taramalar, günlük, haftalık veya aylık olarak çalışacak şekilde ayarlanabilir.

Panda Free Antivirus
  • Ozet

    Antivirüs Programı

  • DilTurkce
  • Surum18.0
  • Boyutu2 MB

Panda Ücretsiz Antivirüs Programı indir