Tumblast Windows 8 için Tumblr İstemcisi

Tumblr blog ve gönderilerini web tarayıcı kullanmadan takip edin.

Tumblast, Windows platformunda evrensel uygulamalar arasında ve adından da tahmin edeceğiniz sosyal paylaşım sitesi Tumblr kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir istemci. Beta aşamasında karşımıza çıkan istemci gerek arayüzüyle gerekse de sunduğu özelliklerle resmi uygulamayı aratmayacak kalitede diyebilirim.


Hem Windows Phone hem de Windows tabilet ve bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz Tumblr istemcisi ile hesabınıza giriş yaparak herkese açık blog ve gönderilere bakabilmenin yanı sıra kendiniz de fotoğraf, video, müzik, link paylaşımında bulunabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz gönderiyi doğrudan blogunuzda yayınlayabildiğiniz gibi sonradan yayınlanacaklar listenize alabiliyor veya taslaklara kaydedebiliyorsunuz ve blogunuzdaki herhangi bir gönderiyi, taslaklarınızı, kuyrukta bekleyenleri düzenleyebiliyorsunuz. Bloglarda beğendiğiniz gözünüze çarpan güzel resimleri doğrudan tablet / bilgisayarınıza kaydetme şansına da sahipsiniz.

Tumblast
  • Ozet

    Windows 8 için Tumblr İstemcisi

  • Dilİngilizce
  • Surum
  • Boyutu7 MB

Tumblast, tumblr istemcisi, tumblr windows 8, windows 8 tumblr, sosyal paylaşım ağı, sosyal paylaşım platformu, sosyal paylaşım uygulaması