Youtube Movie Maker Youtube İçin Video Hazırlama Programı

Youtube Movie Maker Make, Upload ve Yönet Youtube Videoları için ücretsiz ve toplam bir çözüm, çeşitli videolardan, resimlerden, müziklerden, metinlerden, şarkı sözlerinden, altyazılardan vb. yaralanarak gelişmiş ve iyi YouTube videoları yapmak / düzenlemek ve yüklemek için kullanılabilir.

Ana özellikler:
-Çeşitli medya dosyalarından youtube video yapın
-Herhangi bir formatta video / film dosyaları, ses / müzik dosyaları, fotoğraf / resim dosyaları ekleyin
-Youtube bağlantısı ile çok sayıda videoyu youtube'a yükleyin
-Birçok çeşitli videoyu doğru formata dönüştürün ve ardından youtube'a yükleyin
-Bilgisayar ekranından, video cihazından, kameradan, vb yüksek verimlilik ve yüksek kalitede videolar kaydedin
-Herhangi bir ses girişi piminden veya mikrofon gibi herhangi bir ses cihazından, vb. Kaydedip ekleyin
-Kesme, kırpma, birleştirme, döndürme, hızlandırma / yavaşlatma, müzik parçaları / sesleri ekleme / karıştırma, video klipleri bir araya getirme, birden fazla videoyu bir -ekranda karıştırma, videolardan videolar oluşturma gibi pek çok video / ses düzenleme özelliği sunar
-Çeşitli yazı tipi metinleri ekleyin, geçiş efektleri ekleyin, hareket / animasyon ekleyin, video şekiller ekleyin, video renk tuşu, anlık görüntüler alın

YouTube Movie Maker - Youtube için video hazırlama programı aerodinamik bir arayüzden YouTube videolarınızı oluşturmanıza, yüklemenize ve yönetmenize yardımcı olan eksiksiz bir çözümdür.

-Milyonlarca YouTube izleyiciyle paylaşmak için harika 2B veya 3B YouTube filmleri yapmak için herhangi bir format fotoğraf ve video klip kullanın. Belki de bir sonraki ünlü YouTube veya sosyal medya yıldızı olacaksınız.

-Videonuzu veya filminizi altyazı, başlık ve kredi ile kendi logonuzu kullanarak kişiselleştirebilir, telif hakkınızı koruyabilirsiniz. Filmlere metin, Krediler ve açıklamalar eklemek kolaydır ve dünyaya tam olarak kim olduğunuzu ve ne yapabileceğinizi bilmesini sağlarsınız.

-Ekranda hareket eden videoları, resimleri ve metinleri hayal ettiniz mi? Çok havalı ve YouTube Movie Maker videolara, resimlere, metinlere, şarkı sözlerine, altyazılara vb. Hareket efektleri eklemeyi kolaylaştırıyor. Kolay arayüzü, YouTube için gelişmiş animasyon filmleri üretmek için kolaylık sağlıyor.

-Aynı ekranda birden fazla videoyu karıştırın (PIP efekti, videolardaki videolar, resimdeki resimler). Her videonun boyutunu ve konumunu özelleştirmek ya da özel ve animasyon efektleri eklemek kolaydır. Örneğin, facecam video dosyalarını bir oyun videoları ile kolayca birleştirebilirsiniz. Gecikme olmaz ve yüksek kalitedir.

Youtube Movie Maker
  • Ozet

    Youtube İçin Video Hazırlama Programı

  • DilTurkce
  • Surum6.3
  • Boyutu

youtube video maker, video hazırlama programları, en iyi video yapma programı, youtube video düzenleme programı, profesyonel video hazırlama