Alternate Chord 1.640

400'den fazla gitar akoru resimli olarak karşınızda.

Alternate Chord, basit gitar akorlarından gelişmişe 400 ’den fazla gitar akorunu bünyesinde barındıran, gitar akorlarını hem resimli hem de sesli olarak gösteren ücretsiz ve ufak boyutlu bir program.

Yüklemesi kadar kullanması da oldukça basit olan programda hemen her şarkıyı çalabileceğiniz temel akorları hızlıca öğrenebilmenin yanı sıra tümü seçeneğiyle listeden gelişmiş akorlara da bakabiliyorsunuz. Eğer tab okumayı biliyorsanız tek bakışta akoru çıkarmanız mümkün ancak tab okumayı henüz bilmiyorsanız çal seçeneğini kullanmanızı öneririm.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen gitar akorlarına hızlıca ulaşabileceğiniz pratik bir program arıyorsanız tavsiye ederim. Akorlara tıkladığınızda çıkan sesin gerçek gitarda çıkan ses ile örtüşmesi isteğiniz varsa ve akorları öğrendikten sonra pratik yapabileceğiniz bir program istiyorsanız Yousician, Ultimate Guitar Tabs veya GuitarTuna gibi daha profesyonelce hazırlanmış programlara yönelmeniz gerekecektir.

Alternate Chord 1.640
  • Ozet

  • Dilİngilizce
  • Surum
  • Boyutu

Alternate Chord, gitar akorları, gitar akoru, gitar akorları resimli, gitar akorları öğrenme, gitar akorları indir, gitar akorları kolay